#1 2010-07-06 20:44:04

RODGAR

Administrator

Zarejestrowany: 2010-04-14
Posty: 7
Punktów :   

KMPL

Jest to inwencja naszego Szanownego Kolegi Mileniuma! O to co chce wam przekazac.... wszelkie prawa zastrzezon Tworca : milenium

Klub Miłośników POWER LVL (w skrócie KMPL )

Ja niżej wpisujący się na poniższą listę, oświadczam, że jestem człowiekiem honoru i dobrej woli. Uczynię, co w mej mocy, aby pomóc swym siostrom i braciom walki w zdobyciu jak najwyższej pozycji w rankingu a tym samym samemu być wywyższony przez nich samych.
Proponowana godzina naszego spotkania to 21.30. W miarę możliwości uprasza się głównego zainteresowanego o wcześniejsze znalezienie przyjaznego spocika. Proszę też podać do wiadomości ogółu jeśli posiadamy RC .
A teraz trochę spraw technicznych:
- dodajemy post ( forma dowolna) jednak żeby zawierał ile tych powerów chcemy, czy w terminie wynikającym z zgłoszenia czy mamy upatrzony konkretny termin i czy mamy RC, np. Ja wielki rycerz xxx zgłaszam chęć uczestnictwa w tym szczytnym przedsięwzięciu , liczba powerów 3 (słownie trzy ), RC brak (jeśli będzie potrzebny zakupię).

I tak zrobi nam się oto taka lista (edytowana prze ze mnie)
- xxx 3 plvl
- yyy 1 plvl
- zzz 1 plvl ( dd.mm.rrrr)
- aaa 2 plvl posiadam RC
- ......
Ośmioro nas i ten świat należy do nas . Mniej też nie jest źle, ponieważ mając stały „pień” dużo łatwiej poszukać resztę pt.
I tak to w pierwszej kolejności plvl ma xxx, potem yyy i tak aż do końca listy, jednak każdy po jednym. Potem wracamy do początku a ja edytuje główny wątek i zmniejszam liczby powerów. Czyli będziemy mieć:
- xxx 2 plvl
- zzz 1 plvl ( dd.mm.rrrr)
- aaa 1 plvl posiadam RC
- ......
Jak widać yyy juz nie ma powerów ale jako że kierujemy się w naszym klubie pobudkami wyższymi i mamy na względzie nasze dobro wspólne a nie tylko własne, rozumiem że szanowny yyy będzie dalej uczestniczył w powerach. Bogowie tkają nam nieznaną przyszłość, może kiedyś sam wystąpi z wnioskiem o 10 . Jeżeli ktoś poda termin to nie zależnie od listy zabieramy się za niego o ile oczywiście nie jest to dzień za dniem bo w takim wypadku kolejka obowiązuje . Może się zdarzyć że wszyscy wyrażą chęć kolejnego powera co zapewne w dużej mierze przyspieszy proces Jak ktoś nie może nie będzie nikt miał tego oczywiście za złe.
Zapraszam też ludzi, którzy nie planują póki co powerów z różnych przyczyn jednak nie jest im obojętne dobro gildii a tak bardziej po ludzku , to pomóc bo sami nie damy rady .
Z poważaniem milenium
PS. To tylko projekt i wszelkie sugestie poprawki, uwagi krytyczne też są mile widziane. Jak już się wypowiecie startujemy!!!
PS2. Jak komuś powyższe me sformułowania odpowiadają może się już zapisać !


Nie ma ważniejszego zadania na świecie, jak bycie miłym i pełnym uroku.
Krzewić radość dokoła siebie, promieniować szczęściem wokół, rozlewać jasność na ciemnych drogach życia....
Czyż nie jest to wyświadczeniem innym największej przysługi?

Victor Hugo

Offline

 

#2 2010-07-08 11:53:44

milenium

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-07
Posty: 11
Punktów :   

Re: KMPL

Pozwolę tu ostudzić mój zapał co do tego pomysłu Jak zwykle siedzę w pracy i człowiek ma w końcu czas cos przemyśleć i przeanalizować Zazwyczaj gdy coś napiszemy zdaje nam się że nie ma lepszego arcydzieła na świecie jednak na drugi dzień lub później emocje opadają i bardziej krytycznie spoglądamy na swe dzieło
Może parę surowych faktów.
Podstawowe założenia 8 osób, 30 dni w miesiącu (nie piszcie że miesiące mają też 28 i 31 dni  , przyjmuje kryteria najmniej sprzyjające). Wtedy mamy 3,75 powera na swoją postać poświęcając 30 godzin.
Przy 2 powerach dziennie mamy 7,5 powera na twarz jednak poświęcamy aż 60 godzin.
W mej zakutej hełmem głowie (jako żem rycerz ) pada pytanie czy gdybym sam 30 godzin bił powiedzmy hegemony w Tombie na eskach i lilii nie wbiję więcej expa ?
Tak mi się wydaje (może się mylę ? ) że w 3 godzinki 120 esek zejdzie, czyli 4 powery w własnym wykonaniu to 12 godzin. Nawet jeśli 120 esek zejdzie w 4 godziny to mamy 16 godzin a nie 30 . Fakt że tygrysiej lilii zejdzie znacznie więcej
Sprawa wygląda nie co bardziej optymistycznie (w moim mniemaniu) gdy grupa zawiera osoby które chcą powerów i część osób które nie chcą a pomagają Wtedy przy 30 dniach mamy 7 no może co nie którzy 8 powerów. Jednak wymaga to dziennego zaangażowania i zgrania. Niestety co człowiek zaplanuje Bogowie Iris kreślą Każdemu coś może wypaść (urodziny , żona lub rodzice nie pozwolą załączyć kompika praca itd.) . Więc ilość powerów w miesiącu za pewne spadnie. Coś mi tam jeszcze świta w mej czaszeczce, ale to następnym razem.
I co Wy na to   Koleżanki i Koledzy ?
musze kończyć bo szefowi nie daje spokoju że z takim zaangażowaniem pisze jakiś dokument i to dwoma rękami a nie jednym paluchem i od nie chcenia ;p

Offline

 

#3 2010-07-08 16:10:18

LUNATYK

AngelusWariors

Zarejestrowany: 2010-07-08
Posty: 2
Punktów :   

Re: KMPL

Ja szanowny LUNATYK zawsze pomocny zgłaszam się  do KMPL. Pozdrawiam:)


Warszawa

Offline

 

#4 2010-07-08 16:56:05

RODGAR

Administrator

Zarejestrowany: 2010-04-14
Posty: 7
Punktów :   

Re: KMPL

Moim zdaniem powinnismy wyodrebnic dwie grupy plv. Którzy beda na forum online i beda z niego kozystac. Dajmy na przyklad kilka gildi.
mamy 8 osob ktore maja chec plv co nie mmiara. Zawsze zdarzy sie ze ktos nie moze w tym czasie lub cos innego mu wypadnie. Zanato zdarza sie rownierz
osoba w gildi ktora tez chce plv. Lecz nie tak intensywny co osoba z 100 lvl. Gdyby utworzyc dwie grupy z osobami rezerwowymi. Bylo by calkiem niezle. Ja nie robie plv ale pomagam,
mysle ze to juz stawia was w dobrej sytuacji. Jest tez duzo takich ludzi ktorzy chca tylko pomoc na RZECZ NASZEGO SOJUSZU!!!!!!!!!

Offline

 

#5 2010-07-20 01:19:52

Grzes91

AngelusWariors

Zarejestrowany: 2010-07-12
Posty: 1
Punktów :   

Re: KMPL

Jak kazdy członek AW pragnacy aby nasza Gildia oraz Gildie sojusznicze urosły w siłe i staneły obok siebie w najwarzniejszych bitwach walczac o prawde i honor pragne z całego serca pomóc w KMPL. Moze nie bedziemy najsilniejsi w LC ale liczy sie przyjazn ktora nawiazujemy ona umila nam godziny gry, i sprawia ze gra staje sie jeszcze atrakcyjniejsza. W imieniu całego AW zapraszam wszystkich do KMPL
                                                                                                                                                                    Pozdrawiam Gregor91

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.metal-damage.pun.pl www.jaruga.pun.pl www.yaoi-of-manhattan.pun.pl www.gabrysrydzak.pun.pl www.biseksualizm.pun.pl